Східна мудрість  каже; “Людина,яка досягла 30-річного віку і не навчилася зберігати своє здоров’я, не варта його”. Прочитайте і запам’ятайте, як зберегти його з допомогою здорового харчування.

 Природне харчування – це  багато клітковини; високий вміст мікроелементів; низька калорійність, низький вміст цукрів, жирів, кухонної солі, багато овочів і фруктів, помірна кількість жирних сортів морської риби, небагато горіхів, яєць, морепродуктів.

   Найбільш небезпечними визнані такі продукти; картопляні чіпси і картопля фрі, солодкі батончики, солодкі газовані та ароматизовані напої і кола, консервовані соки, сосиски, сардельки, варена ковбаса, паштет та інші продукти з так званими прихованими жирами в їхньому складі - сало, внутрішній жир, свиняча шкірка, які займають 40% ваги, але маскуються під м”ясо  з допомогою смакових добавок, консервовані овочеві продукти із застосуванням оцту та інших консервантів.

  Людина як біологічний вид пристосована до вживання рослинних продуктів,потрібно з”їдати до 1,5кг овочів і до 1 кг фруктів вдень або, як мінімум салат із свіжих овочів і 0,5 кг фруктів. Свіжі овочі кращі за ті, що пройшли кулінарну обробку. Якщо готувати, то краще на пару або запікати. При такому харчуванні немає необхідності рахувати калорії.

  Натомість обмежити вживання всіх шкідливих вуглеводів  (цукру, крохмалю).Споживайте цільні зернові, такі як вівсяна каша,чорний хліб  та нешліфований рис. Рафіновані зернові ( білий хліб та білий рис), впливають на організм людини, як і цукор. З обережністю ставтесь до будь-яких продуктів у пакетах, консервованих банках, пляшках і коробках. Обмежте вживання молочних продуктів або відмовтесь від них, якщо погано їх переносите ( здуття живота, проноси).

   Проявляйте помірність у вживанні жирів. Замініть шкідливі тваринні жири на корисні; олію з насіння льону, волоських  горіхів, оливок. Уникайте вживання рафінованої олії, маргаринів та продуктів з їх вмістом, обмежте вживання вершкового масла.

 Відмовтесь від вуличної їжі, споживайте лише їжу  яку приготували вдома.

 

 

 Завідувачка ВОСГД                   Т.Яблонська