У зв’язку із поліпшенням погодних умов 10 квітня  2019 року головою районної державної адміністрації Погорелюком Ю.М.  прийнято розпорядження № 74 «Про завершення опалювального сезону 2018-2019 років».

Даним розпорядженням рекомендовано головам ОТГ, селищної та сільських рад, керівникам підприємств, установ та організацій  району завершити опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери району з 11 квітня 2019 року.

НЕМИРІВСЬКА    РАЙОННА   ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10 квітня  2019 року                  м. Немирів                                 № 74

Про завершення опалювального сезону 2018-2019 років

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про житлово-комунальні послуги", спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду":

1.Рекомендувати головам об'єднаних територіальних громад, сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій району:

1.1. Завершити опалювальний сезон на об’єктах соціальної сфери району з 11 квітня 2019 року.

1.2. Активізувати роботу щодо погашення заборгованості за енергоносії.

2.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Б.П.

Голова районної державної

адміністрації                                                                     Ю.М.Погорелюк