11 квітня 2019року в  Брацлавському навчально-виховному комплексі, дошкільно-навчальному закладі, загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії практичним психологом районного центру проведено тренінгове заняття на тему "Особистісне професійне планування" з учнями старших класів.

Мета тренінгу –  привернути увагу до питання важливості вибору професії, навчити бачити свої реальні перспективи і можливості, брати особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей.

В результаті, діти відкрили можливі наслідки випадкового вибору професії, самостійно визначали цілі та склали план їх досягнення, усвідомили свої внутрішні обмеження та випробували інструмент покрокового зняття внутрішніх обмежень.

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді