В рамках виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04.12.2018 р. №705

та з метою розвитку і популяризації спортивного дозвілля серед учасників антитерористичної операції, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню за співфінансування місцевих органів влади та  підтримки Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», районного відділу освіти та Немирівської районної державної адміністрації 13 квітня 2019 року управлінням соціального захисту населення було організовано поїздку дітей учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил Немирівського району до одного з найбільших аквапарків  України «7 Океан» м. Хмельницький.

Отримати незабутні враження від подорожі мали нагоду 16 школярів у супроводі дорослих. Усі вони  гарно відпочили та оздоровились. Аквапарк обладнаний дев’ятьма басейнами, шістьма гірками для дорослих та дитячим водним комплексом для дітей, саунами та джакузі. Територія наповнена різними декораціями (вулкан, лагуна, скелястий грот та ін.) – які створюють атмосферу морської казки. Тут дуже уважно слідкують за якістю води: її очищають за допомогою ультрафіолету та електролізу, тому дітки завжди знаходяться в безпеці та під пильним наглядом рятувальників і медперсоналу. Діти були дуже задоволені, ця поїздка наповнила їх масою енергії та сил.
Також на виконання наказу Міністерства соціальної політики України  від 27 03.2019 р. № 446 «Про організацію ІІІ тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» управлінням соціального захисту населення Немирівської районної державної адміністрації здійснено організаційні заходи щодо направлення на відпочинок дітей з 14 квітня по 04 травня 2019 року до Українського дитячого центру «Молода Гвардія» м. Одеса, що потребують першочергової підтримки держави  – дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з інвалідністю, а саме: 3 дітей із с. Мельниківці, 1 дитина з м. Немирів з співфінансуванням батьків сімей.