17 квітня 2019 року відбулося чергове  планове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядались питання щодо призначення адресної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505

«Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»  - 5 заяв громадян з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району.  Також комісією було розглянуто 2 справи внутрішньо переміщених осіб на одержання  державної допомоги сім’ям з дітьми та 1 справи щодо отримання житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

За подання Немирівської філії  Вінницького обласного центру зайнятості була винесена на розгляд комісії справа, щодо здійснення контролю за проведенням належних соціальних виплат за місцем фактичного проживання.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного комісія прийняла рішення: усі заяви задовольнити.

Управління соціального  захисту населення