Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 року № 777-р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів" з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані,  їх санітарного очищення,  збереження  об'єктів загального   користування   та  створення  умов,

сприятливих  для життєдіяльності  населення,  в Україні запроваджено проведення  у  квітні – травні щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та у її рамках дня благоустрою територій населених пунктів. Такий день проводиться щорічно у третю суботу квітня.Районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, зокрема управлінням економіки, відділом агропромислового розвитку, управлінням соціального захисту населення та ін. на виконання вищезазначеного розпорядження було здійснено прибирання закріплених територій, прилеглих до адміністративних будівель.Висловлюємо подяку всім небайдужим людям, які долучились до всеукраїнського дня благоустрою!

Управління економіки районної