В кабінеті голови районної державної адміністрації 19 квітня 2019 року проведено чергову нараду щодо врегулювання конфлікту між релігійними громадами Православної Церкви України та Української Православної Церкви    с. Стрільчинці  навколо права власності на приміщення Храму пророка Божого Іллі та відповідно права здійснювати богослужіння у ньому.

На попередній нараді, яка відбулась 17 квітня 2019 року, представниками влади та священиками було вирішено зробити перерву для юридичних консультацій та прийняття остаточного рішення.

Завдяки проведеній роботі конструктивний діалог між сторонами вдалось успішно продовжити.

Участь в зустрічі взяли голова Немирівської районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М., перший заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанський Б.П., заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Бугаков П.В., начальник Немирівського ВП ГУНП України у Вінницькій області Король О.В., співробітник міжрайонного відділу СБУ Бевза А.А., Благочинний Немирівського округу Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ протоієрей Василь Гончарук, настоятель Храму пророка Божого Іллі с. Стрільчинці протоієрей Павло Петльований, Благочинний Немирівського округу ПЦУ протоієрей Георгій Грига.

Відкрив зустріч голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М. та надав слово Протоієрею Василю Гончаруку – Благочинному Немирівського округу Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ, який роз’яснив присутнім, що почергове служіння двома конфесіями в одному храмі, як це було запропоновано на попередній зустрічі більшістю її учасників, не може проводитися за церковними канонами. Зазначив, що він не підтримує думки адвоката Чубенко С.В. щодо опечатування храму, бо замок тільки розділить людей, а священнослужителі повинні їх об’єднувати. Запропонував залишити все так, як було, а релігійній громаді ПЦУ в с. Стрільчинці виділити «кімнату» для богослужінь, навіть допомогти в її облаштуванні або здійснювати богослужіння на території храму.

Протоієрей Павло Петльований - настоятель Храму пророка Божого Іллі     с. Стрільчинці повідомив, що на даний час в приміщенні Храму проводяться ремонтні роботи.

Протоієрей Георгій Грига підтвердив цей факт і наголосив, що літургійний зал через ремонтні роботи не відповідає вимогам здійснення літургій.

В ході дискусії Протоієрей Василь Гончарук - Благочинний Немирівського округу Тульчинсько-Брацлавської єпархії УПЦ, підсумувавши свою позицію, запропонував не відчиняти Храм, поки вирішаться судові позови та закінчаться ремонтні роботи.

В свою чергу представник Православної Церкви України Протоієрей Георгій Грига погодився знайти інше приміщення для проведення богослужінь, якщо буде відповідне рішення суду. Також зазначив, що від початку конфлікту погоджувався на такий варіант вирішення проблеми, однак прихожани висловились проти цього.

Після обговорення священнослужителі все таки домовилися проводити богослужіння 21 квітня на території Храму в різний час: протоієрей Георгій –  08.00 год, протоієрей Павло – о 14.00 год.

Крім цього, Священнослужителі обох конфесій домовились не відчиняти Храм у зв’язку з ремонтними роботами, здійснювати богослужіння на його території до рішень судів.

Підсумки наради підвів голова районної державної адміністрації Погорелюк Ю.М., в черговий раз наголосивши на необхідності досягнення порозуміння та дотриманні законності священнослужителями та вірянами релігійних громад обох конфесій. Також висловив задоволення з приводу того, що сторони конфлікту зуміли прийняти правильне рішення, яке дозволить закласти основу для мирного співіснування вірян, які всі є громадянами України.