На виконання доручення Першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації № 01.01-13/2224 від 10. 04. 2019 р."Щодо вивчення ситуації на підприємствах спиртової галузі області" 23 квітня під головуванням Першого заступника голови районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича

відбулося засідання районної комісії щодо вивчення ситуації на Немирівському місці провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт", колишній Немирівський спиртзавод.

У роботі комісії взяли участь фахівці структурних підрозділів райдержадміністрації з питань агропромислового розвитку, регіонального економічного розвитку, територіальних органів Державної фіскальної служби, Держпродспоживслужби, управління юстиції.

Районною комісією проведено обстеження згаданого підприємства з метою вивчення стану господарської діяльності,  виявлення проблемних питань  та напрацювання пропозицій щодо їх вирішення.

За результатами  обговорення комісія  вирішила рекомендувати керівництву ДП "Укрспирт" звернутися до Фонду держмайна з пропозицією  вивести із переліку підприємств "Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт", які не підлягають приватизації. Розробити стратегічний план  перепрофілювання зі спиртового виробництва на виробництво альтернативних видів палива, зважаючи на актуальність виробництва біоетанолу та його похідних в частині їх добавок до бензинів та подальшого здешевлення пального. Провести  конкурс з метою визначення найпривабливішої інвестиційної пропозицій для модернізації "Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП "Укрспирт".

Матеріали обстежень та пропозиції щодо запуску  роботи підприємства передано в Департамент Агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Відділ агропромислового розвитку

районної державної адміністрації