25 квітня 2019 року службою у справах дітей спільно з районним центром для сім'ї, дітей та молоді проведено правовий лекторій «Підліток у правовому суспільстві» в Дубовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст..

На сьогодні одна з найбільш поширених проблем освітніх організацій -цькування дітей з боку однолітків,

так званий булінг, що істотно збільшує ризик суїциду серед підлітків; призводить до ескалації агресії і насильства в колективі, зниження успішності, емоційних і невротичних проблем.

Насилля у школі – проблема, про яку довгий час було не прийнято говорити. Одним із аспектів проблеми насилля є жорстоке поводження з дітьми та нехтування їхніми інтересами, та, як наслідок, насилля в стосунках між дітьми. Діти та підлітки є найбільш вразливою категорією, вони соціалізуються, формують власну систему сприйняття світу, систему цінностей та пріоритетів, навчаються різним моделям поведінки, і, на жаль, цькування, дискримінація та пригноблення стають одними з таких моделей.

В рамках лекторію практичний психолог центру розповіла дітям як відрізнити булінг від піддражнювання. Обговорили проблему та висвітлити особливості даного явища в шкільному колективі. Звернули увагу на правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Діти активно приймали участь в обговоренні  теми.

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді