26.04.2019 року відбулася чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через електронну систему Prozorro, яку проводив голова районної державної адміністрації Юрій Миколайович Погорелюк.

На нараді були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Б.П. Урбанський,

начальник управління економіки райдержадміністрації О. М. Яхно, начальник фінансового управління райдержадміністрації В.М. Яремко, заступник начальника відділу освіти  Г.В. Тиличкун, головний бухгалтер КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради" О.О. Букштейн, головний бухгалтер КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області" Г.П. Павленко.

Розпорядники бюджетних коштів доповіли про кількість проведених закупівель, суму закупівель та суму зекономлених бюджетних коштів за період з 19.04.2019 року по 25.04.2019 року.

Так, КНП "Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради" за вказаний період заключено договір на постання лікарських засобів загального призначення з ТОВ "БАДМ-Б" на суму 39381,92 грн. Планова сума становила 40000 грн., сума економії при цьому склала 618,08 грн. Актуальною залишається закупівля вакцина антирабічна очищена, інактивована або еквівалент

Управлінням соціального захисту населення Немирівської районної ради за вказаний період заключено договір на постання паперу офісного для друку з ФОП Прокоф'єв М.А. на суму 4998 грн. Планова сума становила  5000 грн., сума економії при цьому склала 2 грн.

По відділу освіти за вказаний період укладених договорів не було.

Актуальною залишається закупівля меблі для початкової школи (нова українська школа). По закупівлях: приладдя для навчальних закладів (дидактичний матеріал для початкових класів Нової української школи) та фарба іде класифікація переможця.

По КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги Немирівської районної ради Вінницької області" за вказаний період укладених договорів не було. На стадії підписання договорів закупівлі: тест смужки для глюкометрів GluNeo Lite, IME – DC, Fine Test та послуги з поточного ремонту підлоги, стелі та стін приміщення Райгородської ЛА ЗПСМ КНП «Центру ПМСД» за адресою: вул. Миру буд. 20, с. Райгород, Немирівського району, Вінницької область.

Голова районної державної адміністрації Погорелюк Юрій Миколайович наголосив про необхідність використання системи електронних закупівель під час проведення закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів з метою максимальної ефективності використання бюджетних коштів та їх економії.

Управління економіки райдержадміністрації