Для того щоб привернути увагу всіх учасників дорожнього руху до проблеми безпеки на дорогах, а святкові дні були безпечними, працівники поліції в період з 26 квітня по 12 травня 2019 року

 

 проводять заходи щодо посилення безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на дорогах. Протягом вказаного періоду працівниками поліції буде проводитися комплекс заходів, спрямованих на попередження та профілактику аварійності на дорогах.

Поширеними причинами ДТП є: перевищення безпечної швидкості, порушення правил маневрування, порушення правил проїзду перехресть, порушення правил дорожнього руху пішоходами, недодержання дистанції, порушення правил проїзду пішохідних переходів та керування транспортним в стані алкогольного сп’яніння.

 Немирівський ВП ГУНП у Вінницькій області звертається до усіх учасників дорожнього руху рухаючись автомагістраллю, при під'їзді до населених пунктів знижуйте швидкість та врахуйте дорожню обстановку, будьте відповідальними та неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху!