По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року проходив 14 етап Всеукраїнської акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», головною метою якого є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

Акція відбувалася чотирнадцятий рік поспіль і за цей час встигла набути загальнонаціональної підтримки. За тринадцять років діяльності Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання на загальну суму 39 674 199, 83 грн. Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами зібрано 3 875 369, 23 грн., завдяки яким закуплено і передано дитячим обласним лікарням у безоплатне користування медичне обладнання для діагностики і лікування слуху.

Вінницька область минулого року зібрала у період проведення Акції «Почуй світ!» - 417 337,  81 грн. На зібрані в області кошти було придбано та передано у Вінницьке обласне дитяче територіальне медичне об’єднання 46 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

В 2018 році в Немирівському районі в рамках Акції проходив збір коштів  для онкохворої дитини нашого району, яка навчається в Немирівському НВК № 1 та потребує невідкладної допомоги. За рішенням оргкомітету по проведенню Акції більшу частину зібраних коштів в сумі 5075,00грн.. було перераховано на благодійний рахунок  для лікування онкохворої дитини, а кошти в сумі 1000,00 грн. на розрахунковий рахунок Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця”.

В 2019 році до участі в Акції залучалися  підприємства, організації, навчальні заклади району, органи місцевої влади, депутати об’єднаних територіальних громад та сільських рад, органи студентського та учнівського самоврядування. Про хід Акції широко висвітлювалося у місцевих засобах масової інформації. Активну участь в Акції взяли учні, студенти, педагоги навчальних закладів району, працівники закладів культури та охорони здоров’я, приватні підприємці.

В результаті проведеної роботи в квітні 2019 року було зібрано кошти в сумі 9198,20 грн.,  які перераховано на рахунок Київського Відділення Центральної Філії ПАТ «Кредобанк» на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих обласних лікарень.

Дякуємо кожному, хто долучився до Акції, зробив свій благодійний внесок для спасіння дитячого життя. Кожне зусилля безцінне. Кожне наше досягнення  -  крок  до повноцінного  і  здорового  життя  нації, адже  один підпис може змінити чиєсь життя, один лист може повернути  надію, один голос може бути почутим на іншому кінці світу, а одна гривня може врятувати життя.