Метеорологічна обстановка: на Вінниччині збережеться температурний режим близький до норми. Прогнозується нерівномірний розподіл опадів. Місцями ускладнення погодних умов під час грози, граду, посиленні вітру.

8-9 травня хмарно з проясненнями, 8 травня вночі короткочасний дощ, вдень невеликий дощ,

9 травня без істотних опадів. Вітер 8 травня північний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, 9 травня північно-східний, 5-10 м/с. Температура: 8 травня вночі 3-8° тепла, вдень 9-14° тепла, 9 травня вночі 3-8° тепла, вдень 13-19° тепла.

10 травня невеликий дощ, 11 травня без істотних опадів. Температура вночі: 6-11° тепла, вдень 14-19° тепла.

Гідрологічна обстановка: на річках області очікуються добові коливання  рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології.

Під час значних опадів, грозової діяльності можливі короткочасні ускладнення у роботі енергетики, зв’язку, комунального господарства, не виключені виникнення ДТП.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації