На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації В.В. Коровія за № 301 від 16.04.2019 року « Про відзначення на Вінниччині Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України» щодо нагородження Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради  з виплатою Дня перемоги над нацизмом, ветеранам Другої світової війни,

дітям війни та відповідно до подання Немирівської районної ради ветеранів війни та праці до нагородження було представлено – учасника бойових дій Другої світової війни  1939-1945 років Біліченка Івана Костянтиновича. На жаль сталось так, що Іван Костянтинович до Дня перемоги не дожив лише декілька  днів та пішов з життя на 92 –му році життя.

8 Травня в рамках  проведення заходів з відзначення Дня перемоги над нацизмом до вдови ветерана завітали перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступники голови районної ради Аркадій Собченко та Михайло Мовчан, заступник Немирівського міського голови Микола Торохтій, голова районної організації ветеранів війни та праці Іван Федоров, голова міської організації ветеранів війни та праці Микола Костюк, які і вручили Почесну грамоту та грошову винагороду вдові померлого ветерана.

Вічна слава та пам’ять героям, які врятували світ від нацизму.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації