9 травня Немирівчани та гості міста відзначили 74 - річницю  Перемоги у Другій світовій війні.  Урочистою колоною з Державним прапором та духовим оркестром  керівництво району та міста, ветерани, працівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та відомств району, мешканці міста, громадськість та молодь вулицями міста до Братської могили воїнів, що загинули  визволяючи Немирівський район.

В цей день на свято прийшло багато людей різних поколінь. Усі вони з посмішками на обличчях вітали одне одного з Днем Перемоги. На грудях ветеранів виблискували ордени та медалі, про які вони охоче розповідали зі сльозами на очах.

Урочистий мітинг розпочався із внесення Державного прапора та Дежавного гімну України. Зі совами  привітання до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков, заступник голови районної ради Аркадій Собченко та міський голова Віктор Качур. Слова подяки в цей день лунали від голів громадських організацій району, зокрема, міської організації ветеранів та «Діти війни» Миколи Костюка, голови Немирівської організації ветеранів АТО Богдана Осадчого.

Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, я схиляю голову перед священною пам’яттю  загиблих, - зауважив у промові заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков.

– Висловлюю безмежну синівську вдячність усім, хто ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу, тим, хто назавжди залишився молодими на полях битв.

У своєму виступі Петро Бугаков  підкреслив, що пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче — життя. Війна…Її сувора правда назавжди залишиться з нами.

- Щиросердно бажаю Вам міцного здоров’я, добра та благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя, - звертаючись до ветеранів, наголосив Петро Васильович. – Нехай у Ваших домівках завжди панує спокій та достаток.

У цей славний день хвилиною мовчання було згадано усіх тих, чиє життя забрала війна, усі присутні схилилися у низькому поклоні, перед фронтовиками, які пронесли через лихоліття війни любов до Батьківщини

До привітань долучились і аматори сцени Немирівщини.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації