Проект «Село. Кроки до розвитку», який реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною державною адміністрацією та ПАТ «Миронівський хлібопродукт» третій рік поспіль оголошує конкурсний відбір проектів щодо надання мікрогрантової підтримки громадських ініціатив.

Мета проекту: підтримка ініціатив недержавних громадських об’єднань (НГО) та ініціативних груп громадян і/або фізичних осіб – підприємців з розвитку громад, та забезпечення самозайнятості мешканців Вінницької обл. в їх прагненні до самоорганізації для захисту прав і інтересів громадян у стосунках з органами місцевої влади, до зміни на краще існуючих бюрократичних та формальних норм взаємодії урядовців місцевої влади з громадськістю в період проведення реформ.

15 травня 2019 року о 11:00 год. в залі засідань райдержадміністрації за підтримки партнера проекту «Село. Кроки до розвитку» Спілки підприємців «СТІНА» буде проведено навчальний семінар. Спілка забезпечуватиме відповідний супровід ініціаторів проектів. Розмір гранту в поточному році складатиме 50,0 тис. грн.

Контактна особа від ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» – Сологуб Олександр – керівник відділу проектів, моб. (096) 152-60-70.

Управління економіки райдержадміністрації