На виконання Обласної та Районної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року 7 травня 2019 року заступником начальника відділу сім’ї, гендерної політики, попередження насильства та протидії торгівлі людьми Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації,

Кіль Анжелою Леонідівною, проводився семінар-тренінг «Впровадження гендерних підходів на місцевому рівні», який орієнтований на «гендерно-орієнтоване бюджетування».

Участь у семінарі-тренінгу взяли заступник голови Немирівської райдержадміністрації Бугаков П.В., спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, Немирівської районної ради, спеціалісти районної філії обласного центру зайнятості, спеціалісти районної ЦРЛ.

Учасники семінару-тренінгу отримали важливу інформацію щодо прийняття рішення при розподілі бюджетних коштів, ознайомилися з основними кроками гендерного бюджетного аналізу. Врахування гендерних підходів робить бюджет дієвішим, справедливішим і прозорішим. Крім того, це сприяє підвищенню темпів економічного зростання і скороченню бідності.

Під час практичної вправи «Дитячий майданчик» учасники семінару-тренінгу мали можливість застосувати отримані знання по гендерно-орієнтованому бюджетуванні на практиці при плануванні дитячих майданчиків в міській, сільській місцевості та біля виробничих підприємств.

Отримана інформація про продукти та результати гендерно-орієнтованого бюджетування  сприятиме ефективному управлінню і прийняттю рішень при плануванні та розподілу ресурсів на всіх рівнях.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації