На виконання абзацу 15 статті 3 Закону України «Про оборону України», підпункту 2 пункту 3 Указу Президента України  від 12.06.2015 року №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 02.04.2019 року

№231 «Про проведення у 2018-2019 навчальному році обласного етапу Всеукраїнської дитячої - юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»), відповідно до наказу відділу освіти Немирівської районної державної адміністрації №54-ОД від 17.04.2019 року , а також з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей, формування здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, протягом 10-11 травня 2019 року на базі дитячого санаторію с. Сокілець  був проведений районний етап гри  «Сокіл («Джура»).

Урочисте відкриття змагань відбулося 10 травня. З вітальним словом до учасників гри та їх наставників звернулися заступник голови Немирівської райдержадміністрації Бугаков П.В., заступник голови  Немирівської районної ради Собченко А.М., начальник відділу освіти Немирівської райдержадміністрації Чега В.А., голова районної профспілки працівників освіти Гуцалюк Т.Г., благочинний Немирівського церковного округу Тульчинської єпархії УПЦ  протоієрей Василь Гончарук.

Участь у районних змаганнях взяли команди шкіл:

НВК №1 м.Немирова, НВК №2 м.Немирова, НВК с.Ковалівка, НВК№1-гімназії смт. Брацлав, філії Брацлавського НВК №1-гімназії с. Монастирське, Ситковецької ЗОШ I-IIIст., Зяньковецької ЗОШ I-IIIст., Новоселівської ЗОШ I-IIст., Райгородської ЗОШ I-IIIст., Дубовецької ЗОШ I-IIIст., Мельниковецької ЗОШ I-IIIст; Муховецької ЗОШ I-IIIст; Рачківської  ЗОШ I-Шст., Байраківської ЗОШ I-IIIст., Медвежанської ЗОШ I-IIIст., філії «Гуньківська ЗОШ I-IIст.» НВК №2 м.Немирова.

Учасники роїв змагалися за видами:

«Впоряд»; «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», гри «Відун», конкурсу «Ватра», конкурсу звітів «Добре діло», «Бівак»(таборування);

Всі учасники гри були добре підготовлені. Поруч із вихованцями постійно були наставники, директори навчально-виховних закладів, заступники  з навчальної та виховної роботи, педагоги-організатори.

Музичне та поетичне вітання учасникам дійства подарувала учениця НВК№1-гімназії смт. Брацлав Анастасія Гаврилюк.

За підсумками гри  переможцями в районному етапі стала команда НВК№1-гімназії смт. Брацлава « Патріот». Друге місце виборола команда НВК№1-гімназії смт. Брацлава «Брацлавські козаки». На третьому місці команда НВК№1м.Немирова «Соколята».

Вітаємо всіх учасників із перемогою, адже участь у Грі – це вже перемога!

Нехай усім джурам таланить у їхніх добрих справах, а доля береже від усіх негараздів і щедро стелить перед ними рушники достатку, віри в краще майбутнє України, любові та надії.