14 травня 2019 року в Брацлавському навчально-виховному комплексі, дошкільно-навчальному закладі, загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії практичним психологом районного центру проведено тренінгове заняття на тему: "Підготовка до ЗНО".

З метою підвищення опірності стресу та профілактики емоційного напруження було розглянуто проблему з різних сторін.

Для цього використано метод "Шести капелюхів мислення" британського психолога, доктора медичних наук Едварда де Боно.

Метод шести капелюхів – це простий і практичний спосіб розділення процесу мислення на шість різних режимів, кожен з яких представлений метафоричним капелюхом певного кольору. Використання цього прийому дозволяє скоротити час розв`язання проблем на більше, ніж на 40% і підвищити ефективність результатів діяльності.

Під час заняття діти обговорили, що вони знають про ЗНО; що їх найбільше турбує; що позитивного в такій формі проведення іспитів; які почуття виникають, коли думають про оцінювання; який досвід дає підготовка та проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді