15 травня 2019 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району. У нараді взяв участь  заступник голови районної державної адміністрації Бугаков П.В. Розглядалися питання  моніторингу стану реалізації Держстандарту початкової освіти в перших класах, підсумки проведення військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура»,  ЗНО  у 2019 році, про відзначення Дня  захисту дітей та проведення «Травневого зорепаду».

Представниками робочої групи Департаменту освіти і науки проведено моніторинг в 7 навчальних закладах. В ході вивчення питань по реалізації основних положень Нової української школи відвідано ранкові зустрічі та уроки, перевірено питання законодавчого характеру, перевірено роботу по створенню освітнього середовища в 1 класах, вивчено питання використання в освітній діяльності ігрових наборів LEGO, проведено співбесіди з керівниками шкіл, учителями, а також залучено до дружньої розмови першокласників в кожному навчальному закладі.

Військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» проходила на березі річки Південний Буг в селі Сокілець з 10 по 11 травня. У грі взяли участь 16 учнівських команд, перше місце зайняв Брацлавський НВК № 1-гімназія, друге Брацлавська школа-інтернат а третє НВК № 1 м. Немирова. Команда, яка зайняла призове місце буде брати участь в обласних змаганнях.

Свято «Травневий зорепад» вирішили провести 28 травня.

На святі «Травневий зорепад» будуть підведені підсумки 2018-2019 навчального року. Також проходитиме  нагородження кращих  учнів  району почесними грамотами та подарунками.

Відділ освіти райдержадміністрації