День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня.

Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного.

В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок.

Основна мета заходу це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки.

Вишита сорочка – символ нашої нації, її тисячолітньої історії та мудрості. Одягнувши сьогодні вишиванку на роботу, в школу, кожен з нас отримує велике естетичне та духовне задоволення.

Усі, хто долучився до акції, одягнувши в цей день вишиванку, продемонстрували таким чином своє ставлення до національних традицій, здатність гордитись культурними та мистецькими надбаннями української нації. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

16 травня 2019 року працівники структурних підрозділів Немирівської районної державної адміністрації також долучились до акції та організували невеличкий флеш-моб та фотосесію приурочені до Дня вишиванки.
Участь у заході взяли , як працівники, так і керівництво райдержадміністрації перший заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Богдан Урбанський, заступник голови Петро Бугаков та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас. одягнувши у цей день вишиванки.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації