15 травня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбувся семінар - тренінг з написання проектів в рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» агроіндустріального холдингу МХП у партнерстві з Вінницькою облдержадміністрацією. Координатором конкурсу виступає ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна».

З вітальним словом виступив начальник управління економіки Немирівської районної державної адміністрації Яхно Олександр Михайлович. У тренінгу взяли участь ініціативні громадяни, що бажають створити або розширити власну справу в сільській місцевості.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу області. Даний конкурс проводиться вже третій рік поспіль, збільшуючи географію проектів з кількох районів до 19 у 2019 році. Немирівський район активно приймає участь у конкурсі. Так, у 2017 році в районі визначено 5 переможців, які отримали по 40 тис.грн. безповоротної фінансової допомоги  на реалізацію власних бізнес-ідей та 6 переможців у 2018 році, як отримали по 50 тис. грн. В цьому році заплановано визначити 30 переможців з обсягом фінансування 50 тис. грн. на кожний проект.

У ході семінару експерт спілки підприємців «Стіна», координатор проекту Олександр Сологуб довів до відома присутніх про умови, етапи та особливості конкурсу, цілі та завдання проекту. Учасники зібрання мали можливість отримати відповіді на питання, що виникають у їхній практичній діяльності. Експерти спілки підприємців «Стіна» будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у Конкурсі.

Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та активного спілкування.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням

Управління економіки райдержадміністрації