Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 квітня 2019 року № 295 15 травня у м.Вінниця відбулося обласне свято, приурочене до Міжнародного дня сім’ї «Моя сім’я – моя гордість». Організатором свята був Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації за підтримки голови обласної державної адміністрації Коровія В.В.. Свято проходило у сімейному парку активного відпочинку «Дитяча

планета» .

Участь у святі прийняли 30 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з  Немирівського району. Організатори свята підготували цікаву розважальну програму з низкою захоплюючих конкурсів та пізнавальних вікторин. Дівчатка та хлопчики стрибали на батутах, долали різні цікаві перешкоди в лабіринтах, занурювались у паралоновий басейн, ковзалися з гірок, грали в різні ігри  на комп’ютерних ігрових автоматах, приймали участь у майстер-класах «Зроби своїми руками».  Кожен із учасників свята  отримав  подарунок та яскраві різнокольорові повітряні кульки. Очі дітей іскрилися  радістю, захопленням та  щастям. Додому діти поверталися задоволені, з масою вражень  від цікавого, веселого свята та трішки втомленими від витраченої дитячої енергії.

Проведення такого святкового заходу виховує в дітях відповідальне ставлення до сім’ї і сімейних цінностей, популяризує активний сімейний відпочинок та змістовне дозвілля.

Хочеться виразити велику подяку організаторам свята за можливість  побувати дітям з Немирівського району на такому цікавому та змістовному святі. Адже більшість діток  вперше побували в великому дитячому розважальному центрі, вперше малеча побачила та спробувала сучасні атракціони та відчула батут під ногами.  Це справжнє свято з  дитячими усмішками та радістю в очах !