16 травня 2019 року у Сокілецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів за ініціативи служби у справах дітей спільно з районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Немирівською районною філією Вінницького обласного центру проведено лекторій на тему: «Підліток у правовому суспільстві».

Головний спеціаліст служби у справах дітей ознайомив присутніх з правами,

які забезпечені їм законодавством, розглянули приклади їх практичного застосування в повсякденному житті, обговорювали ситуації, в яких права дітей порушувались та шляхи їх вирішення. Також підліткам було роз’яснено їх обов’язки, які вони повинні добросовісно виконувати.

Практичний психолог Немирівського районного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді ознайомила з поняттям булінгу, його видами та проявами, познайомила з правилами безпечної поведінки в мережі Інтернет.

Фахівець Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості познайомила дітей з правилами вибору професії та існуючими видами тестування, які допомагають визначити свої сильні сторони.

Учасникам заходу надано інформаційно-просвітницькі матеріали, а саме : буклети «Абетка виживання».

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді