17 травня о 09-00 на  площі в місті Немирів з нагоди ухвалення рішення Радою міністрів Європейського Союзу  щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу.   Участь в заході взяли  керівники району та міста, учнівська та студентська молодь, громадськість, військовослужбовці.

Почесне право підняти прапор України та прапор Європейського Союзу було надано кращим учням, переможцям олімпіад, відмінникам навчання НВК № 1 І-ІІІст. та НВК № 2 І-ІІІст м.Немирів.

З вітальним словом до присутніх звернулись  перший заступник голови райдержадміністрації Б.П.Урбанський , заступник голови районної ради А.М. Собченко та заступник міського голови з гуманітарних питань І. П. Дзюбак В своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Б.П.Урбанський зазначив:

Шановні Немирівчани, молодь, присутні!

Цього року ми в чергове будемо  відзначати свято миру та єдності – День Європи.  Відтак бажаю кожному з нас бути справжнім європейцем!

Але що значить бути європейцем? Насамперед - це свобода громадянина, демократія, гідні умови праці, соціальний захист, справедливі суди.

Україна, яка знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства.

Нині святкування  дня Європи набуло особливого для українського народу значення. Адже європейські ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

Впевнений, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до цінностей та принципів притаманним ЄС, що має гарантувати рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина. Саме така політика і є запорукою демократичного розвитку України.

По завершенню урочистостей  відбувся урочистий концерт.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації