Сьогодні в залі засідань Немирівської районної ради відбулася  32 сесія районної ради 7 скликання. Участь в роботі сесії взяли перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, депутати районної ради, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

На засіданні розглянуто і ряд інших питань:

1. Про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Немирівщиною».
  2. Про хід виконання «Районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, рекламування та пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України на період з 2016 по 2020 роки» затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 26 травня 2016 року у 2018 році.
  3. Про хід виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби Немирівського району на 2016-2020 роки

4.Про  районну Програму розвитку малого і середнього підприємства в Немирівському районі на 2019-2020 роки

5.Про  Програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки

6.Про програму інформатизації Комунального некомерційного підприємства «Немирівська центральна районна лікарня Немирівської районної ради» на 2019 рік

7.Про затвердження районної Програми організації харчування учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти на 2019-2021 роки

8.Про надання згоди КНП»Немирівська ЦРЛ НРР» на зняття з балансу частини приміщень

9.Про збільшення штатної чисельності працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Немирівської районної ради Вінницької області

10.Про передачу із спільної власності територіальних громад району у комунальну власність Бондурівської сільської ради частини майнового комплексу комунального закладу «Бондурівська ЗОШ І ступення» Немирівської районної ради Вінницької області, а саме приміщення шкільної їдальні.

11.Про припинення юридичної особи комунального підприємства «НЕмирівська районна редакція радіомовлення» Немирівської районної ради Вінницької області

12.Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання

13.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою

14.Про внесення змін до рішення 30 сесії районної ради 7 скликання від 14 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік »

15.Про затвердження розпоряджень голови районної ради виданих у міжсесійний період

По усіх вищезазначених питаннях порядку денного 32 сесії районної ради 7 скликання було прийнято відповідні рішення.