Шановні працівники банківських установ!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Ефективна робота банків сьогодні – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів.

Усі ви заслуговуєте щирих слів подяки і найкращих побажань.

Відзначення Дня банківських працівників є підтвердженням вагомості вашого вкладу в економіку всього суспільства. Протягом багатьох років банківська система довела, що соціально-економічні здобутки країни неможливі без її ефективного розвитку.

Тож у цей святковий день бажаю, щоб банківський сектор Немирівщини і надалі динамічно розвивався. А ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприяли підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави. Міцного вам здоров’я, сімейного затишку, взаєморозуміння та злагоди.

Голова районної державної адміністрації

Юрій Погорелюк