Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу та територіальні громади району взяти участь у Форумі бізнес- та IT-лідери 2019 - наймасштабніший відкритий захід для представників бізнесу та ІТ-спільноти.

Дата: 14 червня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ,  Палац Спорту

Мета заходу: Форум бізнес-та IT-лідерів проводиться в рамках Глобального туру Terrasoft  ―  серії безкоштовних заходів по всьому світу, метою яких є обмін досвідом та знаннями в різних питаннях управління організацією. Отримані знання та інсайти допоможуть знайти нові можливості для зростання і стануть драйвером змін у вашій компанії.

Організатори: Компанія Terrasoft  ―  один з ключових гравців на світовому ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами та CRM, з офісами в семи країнах і більш ніж 500 партнерами по всьому світу. Тисячі великих і середніх компаній використовують платформу bpm'online для оптимізації та прискорення процесів продажу, маркетингу та сервісу, а також операційних процесів організації. Місія Terrasoft - допомагати компаніям прискорюватися.

Дізнатися деталі та зареєструватися для отримання персонального квитка можна на сайті форуму.

Управління економіки райдержадміністрації