До участі у проекті «Освіта з молодіжного підприємництва у сфері гостинності та туризму» запрошується молодь з сільської місцевості.

Освіта з молодіжного підприємництва у сфері гостинності та туризму - це проект, який має на меті забезпечити неформальне навчання для молоді з сільської місцевості для того,

щоб вони могли розвивати мале підприємництво на основі туристичного потенціалу. У проекті беруть участь партнери з шести країн: Грузія, Вірменія, Україна, Іспанія, Італія та Латвія. Проект співфінансується програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

І ЕТАП. На першому етапі проекту понад 60 молодих людей, віком 18-35 років, з сільської місцевості Вінницької області пройдуть навчання (тренінги) в рамках освітньої програми з туристичного підприємництва. Молодь дізнається, як пов'язати підприємництво з туризмом, і отримає можливість перетворити місцевий туристичний потенціал у бізнес.

ТЕМИ ТРЕНІНГІВ:
1. Місцевий туристичний потенціал
2. Профіль туристів
3. Міжкультурний та культурний діалог
4. Розбудова партнерства із зацікавленими сторонами
5. Маркетинг і брендинг для туристичного бізнесу
6. Електронні продажі та електронні платформи (Booking.com, Airbnb тощо)
7. Як створити привабливі туристичні продукти та послуги
8. Стратегії ціноутворення
9. Гостьові будинки - правові аспекти та вимоги
10. Де і як знайти фінансові ресурси

В результаті участі в тренінгах учасники:
- розвинуть підприємницькі навички у сфері туризму
- розвинуть критичне мислення, проактивну поведінку
- підвищать комунікаційні, презентаційні навички та навички роботи в команді
- розвинуть креативні здібності та навички вирішення проблем
- підвищать власну самооцінку
- матимуть можливість безкоштовно взяти участь у молодіжному обміні в Грузії

ІІ ЕТАП. Другий етап проекту - це міжнародний молодіжний обмін, який відбудеться протягом восьми днів в Телаві (Грузія), в якому візьмуть участь 48 молодих людей з шести країн-партнерів - Італії, Іспанії, Латвії, Грузії, Вірменії та України. Мета обміну - розширити можливості учасників в розробці сталих туристичних практик і створити простір для обміну інноваційними ідеями в туризмі.

ПРОФІЛЬ УЧАСНИКІВ:
- молоді люди, віком 18-35 років, з сільської місцевості Вінницької області;
- зацікавлені в розвитку туризму та сфери гостинності

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕНІНГІВ:
Група 1 – 17 і 24 травня 2019 р. (м. Вінниця)
Група 2 – 4-5 липня 2019 р. (м. Вінниця)
Група 3 – 11-12 липня 2019 р. (м. Тульчин)

Щоб взяти участь в проекті необхідно заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/2V7U3S1

Управління економіки райдержадміністрації