Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 травня 2019 року №341 "Про організацію та проведення регіонального конкурсу "Краща торгова марка Поділля-2019" та за підтримки обласної державної адміністрації Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку буде проведено регіональний конкурс "Краща торгова марка Поділля-2019".

Метою конкурсу є розвиток виробництва та просування товарів, що виробляються в області, відзначення лідерів в галузі торгівлі, харчової та переробної промисловості, що застосовують інновації та новітні підходи у виробництві та реалізації власної продукції.

В конкурсі можуть взяти участь зацікавлені підприємства торгівлі, харчової та переробної промисловості району (міста, ОТГ).

Конкурс відбувається в новому форматі. Відбір переможців здійснюється за 9 номінаціями ("Екологічність та натуральність", "Інновації у виробництві", "Репутація та довіра", "Відкриття року", "Краща фірмова мережа виробника", "Якість", "Кращий експортер", "Соціальна відповідальність", "краща торгівельна мережа"). Учасники, що відповідають критеріям номінації, мають право прийняти участь у декількох номінаціях.

Конкурс проводиться у чотири етапи.

Для участі у конкурсі:

• І етап:

- зацікавлені суб'єкти господарювання реєструються за посиланням до 30 травня 2019 року;

• ІІ етап:

- відбувається он-лайн голосування за учасників з 04 по 24 червня 2019 року;

- учасники до 24 червня 2019 року подають заявку оформлену за зразком (додаток 1) та пакет документів, що підтверджує відповідність критеріям в номінаціях до Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрацї (Хмельницьке шосе,7 кім. 805) для подальшого розгляду експертною комісією;

• ІІІ етап:
  • засідання експертної комісії та визначення переможців Конкурсу по номінаціях;
  • ІV етап:
  • відбувається нагородження переможців Конкурсу.

Переможці конкурсу приймають участь у виставці"Продіндустрія" з 50%  знижкою від загальної вартості участі, а також нагороджуються Дипломом і статуеткою переможця регіонального конкурсу та отримують сертифікат на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як "Краща торгова марка Поділля" протягом 2019 року.

Контактні телефони (0432) 66-11-80; (067) 430-69-88; (096) 333-74-33; (098) 501-95-88.

Реєстрація за посиланням обов'язкова:

Участь у конкурсі безоплатна.

3аявка номінанта на  участь у  регіональному конкурсі (Скачати)

Управління економіки райдержадміністрації