З 04 по 07 червня 2019 року на території НК „Експоцентр України” за адресою м. Київ, проспект Ак. Глушкова, 1 відбудеться  XXXІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2019».

 Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій,

презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами—лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високо­продуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Мета проведення «Агро - 2019» вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільсько­господарського машинобудування, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

Організатор виставки  Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Запрошуємо  сільгосптоваровиробників району та всіх зацікавлених осіб прийняти активну участь в заході та відвідати урочисте відкриття виставки    4 червня 2019 року.

 

Детальніше за посиланням: АГРО-2019

 

 

Відділ агропромислового розвитку

райдержадміністрації