28 травня в приміщенні районного будинку культури відбулося районне свято освітян «Травневий зорепад  2019».

Зазвичай, це свято є своєрідним підсумком навчального року для працівників освіти та їх вихованців. Цьогоріч  «Травневий зорепад» об’єднав учителів та їх вихованців, батьків, гостей, запрошених.

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Немирівської РДА Бугаков П.В., заступник голови районної ради Собченко А.М, начальник відділу освіти Немирівської РДА Чега В.А., завідувач районним методичним кабінетом Собченко Т.В..

Свято розпочалося  піснею «Травневий зорепад» , слова і музику до якої написала учителька Ситковецької ЗОШ Флакей Ж.В., а виконала її учениця цієї школи Єлизавета Пустовіт. Під час виконання пісні на екран транслювалися слайди з життя навчально-виховних заходів.

Грамотами, грошовими преміями, цінними подарунками та солодощами були вшановані учні - переможці обласних олімпіад та конкурсів; команди-переможці районних та   учасники обласних етапів конкурсів та змагань.

У концертній програмі взяли участь переможці районного та учасники обласного конкурсів  «Зіркова мрія - 2019» та «Проліски надії -2019».

Також грамотами Міністерства освіти України, Департаменту освіти ОДА, відділу освіти РДА та районної профспілки  були нагороджені кращі  працівники освітянської галузі.

Атмосфера свята була теплою, дружньою,родинною. На завершення прозвучала  піснею-молитва «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!»