Метеорологічна обстановка: на Вінниччині, при відносно високому температурному режимі, прогнозується нестійка погода, місцями випадатимуть короткочасні дощі,  грозова діяльність, не виключений град.

4 червня вдень очікується мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер східний, 7-12 м/с, місцями шквали 15-20 м/с. Температура 22-27° тепла.

5-6 червня  очікується мінлива хмарність, вночі короткочасний дощ, вдень короткочасний дощ, місцями значний, місцями грози, град. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, місцями шквали 15-20 м/с. Температура вночі    12-17° тепла, вдень 24-29° тепла.

7-8 червня очікується в ночі місцями дощ, вдень короткочасний дощ, місцями грози. Температура вночі 12-17° тепла, вдень 25-30° тепла.

Гідрологічна  обстановка: на річках області очікуються добові коливання  рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології

За таких прогнозованих погодних умов можливі: короткочасні ускладнення у роботі об’єктів енергетики, зв’язку, комунального і сільського господарства; порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць; не виключене ураження блискавкою.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації