Під головуванням начальника управління економіки Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича  07.06.2019 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії заслухано інформацію начальника відділення організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів цивільного захисту ДПРЧ-13 м. Немирів Войчука Сергія Вікторовича

щодо забезпечення виконання заходів запобігання загибелі людей на водних об’єктах Немирівського району та забезпечення стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів сільськогосподарського призначення в період підготовки та збирання врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів.

Наголошено на недопущенні спалювання стерні та післяжнивних залишків на полях та обладнанні сільськогосподарської техніки, задіяної для збирання врожаю, засобами пожежогасіння згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки.

Також підкреслено важливість вжиття необхідних заходів власниками водних об’єктів щодо організації роботи, спрямованої на запобігання загибелі людей і безумовного виконання вимог правил охорони життя людей на водних об’єктах. Адже від дотримання правил поводження на воді може залежати здоров'я, а іноді і життя людини.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації