Шановні друзі!

Сердечно вітаю усіх працівників легкої промисловості України з професійним святом. Легка промисловість – одна з найдавніших галузей народного господарства, яка робить значний внесок у розбудову економіки нашої держави.

Щодня мільйони громадян користуються товарами легкої промисловості. Завдяки самовідданості працівників галузі та їх сумлінній праці урізноманітнюється споживчий ринок, підвищується якість та розширюється асортимент продукції.

В цей святковий день особливу шану і повагу висловлюємо ветеранам, усе життя яких пов’язане з галуззю. Спасибі Вам всім: керівникам підприємств, службовцям, майстрам і робітникам, учнівській молоді та викладачам.

Бажаю трудовим колективам успіхів та примноження здобутків, а Вам і вашим родинам радості, любові та достатку, впевненості у завтрашньому дні та щирої долі.

Голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк