Сьогодні, 10 червня, у Немирові побував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Супроводжували його у поїздці до нашого міста голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк,

директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Володимир Буняк, міський голова м.Вінниці Сергій Моргунов. На зустрічі також були присутні голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков.

Підтримка системи професійно-технічної освіти в контексті загального зростання економіки сприятиме вирішенню проблем зайнятості, задоволенню потреби промисловості у кваліфікованих кадрах, а також формуванню середнього класу в Україні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи у Немирівському професійному ліцеї, Це один із 745 закладів профтехосвіти, які нині працюють в Україні. Глава Уряду відвідав навчальних центр ліцею, який коштом субвенції з державного бюджету та коштом обласного бюджету розвитку оснащено сучасними тренажерами та верстатами для навчання зварювальників, плиточників тощо. У ліцеї навчаються 347 учнів – з усієї області.

«Наше завдання – це концентрація над створенням умов ведення бізнесу, створення додаткових робочих місць. І тут своє місце займає підготовка професійних кадрів, –  сказав Володимир Гройсман. –  Питання зайнятості, достойної оплати праці мають надзвичайно важливе значення. Гідний рівень доходів – основа існування середнього класу. Для мене середній клас – це вчитель, лікар, фермер, кваліфікований робітник, підприємець».

Глава Уряду дав прес-конферецію для ЗМІ. Прем’єру було задано багато питань, які стосувалися децентралізації, майбутніх виборів народних депутатів України, підтримки системи професійно-технічної освіти