11 червня 2019 року Немирівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в ДП «Санаторій «Авангард» проведено тренінгове заняття з елементами казкотерапії по роботі з образами з метою збереження психічного здоров'я дітей.

Казкотерапія - один із ефективних шляхів у роботі з дітьми початкових класів. Вона сприяє усвідомленню своєї внутрішньої сутності, своєї єдності і неповторності, відчуттю гармонії з собою і світом.

У процесі казкотерапії людина навчається сприймати себе такою, якою вона є, усвідомлювати себе й інших людей, кожного, як неповторну індивідуальність. У кожній людині існує потреба у самовираженні. Якраз реалізацією цієї потреби і займається казкотерапія.

Під час тренінгу діти разом з практичним психологом працювали з тривожністю та негативними переживаннями.

В результаті роботи учасники покращили свій емоційний стан та залишилися задоволені..

Практичний психолог районного центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді