Сьогодні, 12 червня 2019 року в смт Брацлав відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям, який було збудовано за сприяння народного депутата України Руслана Демчака  за кошти державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій.

У відкритті взяли участь: народний депутат України Руслан Демчак, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк та заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, селищний голова Віталій Мазур, депутати та члени виконавчого комітету Брацлавської селищної ради, громадськість, учні навчальних закладів об’єднаної територіальної громади.

Народний депутат України Руслан Демчак зазначив, що діти, молодь – наш найцінніший скарб. Адже за ними світле майбутнє нашої держави. Саме тому ми повинні створювати всі умови для їх гармонійного розвитку. І ми маємо знаходити можливість, щоб дарувати дітям справжнє свято. Він побажав дітям і усім присутнім миру, добра, здоров’я.

Також,  Народний депутат України Руслан Демчак поспілкувався з місцевими жителями з питань, які їх турбують і потребують його допомоги у вирішенні.

По завершенню офіційної частини на новозбудованому майданчику розпочались змагання з міні-футболу серед учнів загальноосвітніх шкіл громади.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Немирівської райдержадміністрації