За отриманням інформації  про операції, здійснені за обліковим записом одержувача житлової субсидії щодо перерахування коштів управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг, одержувачі субсидії повинні звернутись в Контакт –центр Ощадбанку за тел. 0 800 210 800 ( безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати житлових субсидій на поточні рахунки одержувачів житлової субсидії в АТ “Ощадбанк”. У разі відсутності відкритого поточного рахунка в АТ “Ощадбанк” банк відкриває поточний рахунок одержувачу житлової субсидії на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ “Ощадбанк” договору.

За отриманням інформації з будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, одержувачі субсидії звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати) одержувачі житлової субсидії звертаються до управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг.

Управління соціального захисту населення