Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Професія медика не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

13 червня  у районному Будинку культури відбулись святкові заходи з нагоди Дня медичного працівника. На яких зібрались працівники медичної галузі, всі ті, хто рятує життя кожен день, та ветерани медицини. Медики – ось хто поруч у важку хвилину кожного з нас!

Із цим чудовим святом Медичного працівника вітали присутніх: голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, міський голова Віктор Качур.

За сумлінне служіння справі охорони здоров’я населення, високий професіоналізм та з нагоди свята кращі медичні працівники Немирівського району, отримали державні нагороди, обласні, районні, міські та профсоюзні відзнаки.

«Своєю невтомною працею ви демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Призначення лікаря – бути милосердними, безкорисливими, рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу. В цей нелегкий для нашої країни час, коли на Сході, в зоні проведення АТО тривають бойові дії, підтримані сусідньою державою-агресором, сотні медиків, часто ризикуючи власним життям, рятують наших захисників Вітчизни», - звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк та подякував медикам за їх невтомну та віддану працю задля збереження життя і здоров’я людей.

Також, Юрій Миколайович зачитав звернення, від сімї учасників бойових дій АТО Дмитришиних, яке було адресоване на райдержадміністрацію. Це є підтвердження того, що  дійсно справжньою оцінкою роботи медпрацівників є людська вдячність.

З Днем професійного свята медичних працівників району вітали чудовими піснями, танцювальними постановками та гучними оплесками.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю