Під головуванням начальника управління економіки Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича  13.06.2019 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії заслухано інформацію начальника караулу ДПРЧ-13 м. Немирів Резніченка Тараса Володимировича щодо ремонту та належного утримання джерел протипожежного водопостачання на території району.

З метою організації належного контролю за станом утримання джерел протипожежного водопостачання та їх експлуатацією у осінньо-зимовий період, належного ведення службової документації, працівниками ДПРЧ-13   м. Немирів  з 02 квітня по 23 травня 2019 року була  організована перевірка джерел протипожежного водопостачання району відповідно до «Інструкції про порядок утримання, обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього  протипожежного водопостачання» затвердженої наказом МВС України від 15.06.2015 року № 696.

Перевіркою встановлено, що стан протипожежного водопостачання в  Немирівському районі в порівнянні з осінньо-зимовою перевіркою суттєво не змінився. Аналіз результатів перевірок протипожежного водопостачання показує, що стан утримання протипожежного водопостачання в м. Немирів та Немирівському районі потребує покращення.

З позитивної сторони відмічено такі об’єкти як: ЗОШ № 1 м. Немирів вул. Некрасова 2, ТОВ «ЛВН ЛІМІТЕД» вул. Соборна 224 та Санаторій «Авангард» м. Немирів вул. Шевченка 16, де стан зовнішнього протипожежного водопостачання  тривалий час знаходиться на належному рівні. Решта керівників не приділяють належної уваги щодо покращення протипожежного водопостачання.

Підводячи підсумки засідання комісії, Яхном О.М. було відмічено  важливість підтримання в постійній готовності об’єктів протипожежного водопостачання, забезпечення під'їзду з твердим покриттям до пожежних гідрантів і водойм в кожному населеному пункті для забору води пожежними автомобілями незалежно від пори року. Адже від справності і доступності протипожежного водопостачання залежить швидкість ліквідації та мінімізації наслідків пожеж та загорянь.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації