19 червня 2019 року в приміщенні Немирівського коледжу будівництва, економіки та дизайну ВДАУ 13 студентів отримали іменні стипендії відповідно до рішення 27 сесії 4 скликання обласної Ради №1055 від 14 березня 2007 року «Про встановлення іменних стипендій

облдержадміністрації та обласної Ради студентам вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації Вінницької області, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

Іменна стипендія - це додаткова матеріальна допомога студентам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заохочення їх до сумлінного навчання і відповідальної поведінки.
Виплату стипендій здійснено обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Завдяки цьому, фахівці центру мають можливість здійснювати соціальний патронаж студентів та співпрацювати з навчальними закладами з метою підготовки молоді цієї категорії до самостійного життя.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді