14 червня 2019 року в національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбувся урочистий випуск військових фахівців оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки за участю Міністра оборони України Степана Полторака та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака. Цього дня 652 випускники університету заочної та денної форми навчання отримали дипломи магістрів.

Дуже приємно, що серед випускників був і наш земляк, військовий комісар Немирівського районного військового комісаріату підполковник Юрій Лівкутник, який здобув ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю «Забезпечення військ (сил), професіонал у сфері оборони, офіцер оперативно-тактичного рівня».

Очолюваний ним Немирівський районний військовий комісаріат завжди був на провідних ролях в області та займав лише призові місця. Тому й не дивно, що фахівець такого рівня продовжив навчання та вдосконалення згідно обраної професії, адже нові реформи у Збройних Силах України вимагають нових командирів-лідерів та постійного професійного зростання. До кінця 2019 року Немирівський районний військовий комісаріат буде реформовано у Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, що надасть змогу жителям району якісніше і швидше отримувати весь спектр послуг, що надавався військовим комісаріатом.

Тож так тримати  та досягати нових професійних вершин.