21 червня відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державної служби. У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк подякував працівникам райдержадміністрації, керівникам та трудовим колективам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі.

“Переконаний, що з такою командою державних службовців ми зможемо забезпечити належний рівень управління Немирівського  району, забезпечити задоволення конституційних прав і свобод наших громадян. Завдяки тісній співпраці з районною радою, органами місцевого самоврядування впевнений, що ми і надалі плідно працюватимемо на розвиток рідного краю”, – сказав Юрій Погорелюк.

Очільник району також відзначив символізм того, що День Державної служби саме державні службовці мають забезпечувати виконання Конституції, яка є одним із головних чинників, що уособлюють історію України, її сутність, та вирізняють нас у світі як націю, як великий український народ.

З нагоди відзначення Дня Державної служби Юрій Погорелюк  та Сергій Укринський нагородили  Почесними  грамотами районної державної адміністрації та районної ради  кращих державних службовців Немирівського району:

ВІВТОНЕНКО

Юлію Вікторівну

головного спеціаліста відділу з соціальних питань населення управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації

ЗАДАЯНУ

Оксану Віталіївну

головного спеціаліста режимно-секретної роботи апарату районної державної адміністрації

ДОЦЕНКО

Ольгу Вікторівну

адміністратора відділу регуляторної діяльності та надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації

ЄМЕЦЬ

Ірину Іванівну

начальника архівного відділу райдержадміністрації

КОНДРАТЮК

Вікторію Василівну

начальника відділу організаційного та роботи з громадянами апарату райдержадміністрації

МАТЯШ

Оксану Юріївну

заступника начальника – начальника бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації

ОХРІМЕНКО

Юлію Сергіївну

головного спеціаліста з питань персоналу апарату районної державної адміністрації

СОКОЛЬВАК

Ірину Вікторівну

головного спеціаліста - бухгалтера       відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

СТАШЕВСЬКОГО

Павла В’ячеславовича

начальника відділу прикладного програмного та інформаційного забезпечення управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації

ХЛИВНЮК

Наталію Іванівну

ШРАМКО

Наташу Вікторівну

головного спеціаліста – бухгалтера служби у справах дітей райдержадміністрації

Очільники району подякували нагородженим за високий професіоналізм, ініціативність та значний внесок у соціально-економічний розвиток Немирівщини. Також на святкування були запрошені і ветерани держаної служби, яким молоді державні службовці дякували за наставництво та допомогу під час перших кроків на державній службі.З подякою за запрошення на святкування виступила ветеран державної служби Галина Шрамко.

Захід продовжився виступами артистів районного відділу культури, які подарували присутнім у залі чудові концертні номери, гучними оплесками дерслужбовці дякували Ользі Янушкевич, Івану Магденку, Ользі Рудник  та Аліні Скрипніченко. Очільники району Юрій Погорелюк  та Сергій Укринський також висловили подяку артистам та відзначили їх високий професіоналізм. Загалом свято пройшло в теплій, родинній атмосфері.