Сьогодні, 24 червня, під керівництвом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА.

В ході наради було заслухано інформацію керівників відповідних департаментів щодо стану справ в агропромисловому комплексі, санітарно-епідеміологічної ситуації на Вінниччині,

підготовки до нового опалювального сезону, релігійної ситуації в області, присутності на Вінниччині міжнародних спостерігачів у зв’язку із проведенням парламентських виборів 21 липня 2019 року, проведення ремонтних робіт в обласному ляльковому театрі, будівництва сільських амбулаторій, нарахування житлових субсидій, проведення ЗНО, а також цілої низки інших поточних питань.

Особливу увагу присутніх керівник регіону звернув на необхідності проведення широкої інформаційної кампанії щодо безпечної поведінки на воді серед населення області, а також у засобах масової інформації.

«Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Основними умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць купання, суворе дотримання правил поведінки під час купання та постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Купатися в місцях, які спеціально не визначені місцевими органами виконавчої влади та не обладнані для купання людей, заборонено», – наголосив Валерій Коровій.

У зв’язку з тим, що протягом двох останніх тижнів в водоймах області потонула 21 особа, серед них троє дітей, голова облдержадміністрації дав доручення директору департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергію Вовченку проінспектувати населені пункти, де загинули люди, на наявність там офіційно відведених місць для купання.

Джерело: офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації