Жнива для хліборобів, що відносяться до хліба, як до найвищої цінності, це один з найбільш відповідальних періодів в господарському циклі. Початок жнив – це хліборобське свято. В Немирівському районі кампанія розпочата і поступово набирає оберти, а відтак, для наших хліборобів розпочалась гаряча пора – збір врожаю.  Планується зібрати врожай зернових по району на площі 35,1 тис.га.  Маємо почин, зібрано врожай на  перших 300 га. ячменю.

Бажаємо вам хороших врожаїв, шановні аграрії, справджених надій та достойних цін на вашу продукцію. Нехай Земля віддячить Вам за любов і турботу чистими і щедрими врожаями, наповнить душу миром, спокоєм і задоволенням від Вашої роботи.

Голова районної

державної адміністрації                                                Погорелюк Ю.М.