Сьогодні в районному відділі Національної поліції України в Немирівському районі відбулись урочисті заходи  з нагоди професійного свята. Відкрив свято начальник Немирівського відділу поліції О.В. Король, який   привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.

В урочистих заходах взяли  участь голова районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк та  заступник голови районної ради М.І.Мовчан, які привітали працівників райвідділу з професійним святом.

Зокрема Юрій Погорелюк звернувшись до присутніх наголосив на  тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою,  адже вона  вимагає від кожного  зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви. А також висловив працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народу. Побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Немирівщини.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради:

АСТАНІНА

Євгенія Юрійовича

капітана поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Немирівського

відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

БІЛЕЦЬКОГО

Руслана Володимировича

капітана поліції, слідчого слідчого відділення Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

ВАСИЛЕНКА

Юрія Олександровича

капітана поліції, старшого інспектора-чергового сектору реагування патрульної поліції № 2 Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

КАЩУКА

Сергія Юрійовича

лейтенанта поліції, слідчого слідчого відділення Немирівського відділу поліції  ГУНП у Вінницькій області

КУПРЕЙЧУКА

Богдана Анатолійовича

відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

ЛЕЩУКА

Юрія Миколайовича

старшого лейтенанта поліції, оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

ЛІВАРТОВСЬКОГО

Юрія Валерійовича

старшого сержанта поліції, поліцейського сектору реагування патрульної поліції №1 Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

ПОБЕРЕЖНЮКА

Олександра Миколайовича

капітана поліції, старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

РИБАКА

Руслана Григоровича

старшого лейтенанта поліції, дільничного офіцера поліції сектору превенції Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

СУХОРУКОВА

Ігоря Юрійовича

старшого лейтенанта поліції,  інспектора сектору реагування патрульної поліції №3 Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

УДОВЕНКА

Артема В’ячеславовича

лейтенанта поліції, інспектора сектору реагування патрульної поліції №4 Немирівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області

На завершення працівники районного Будинку культури присутніх святковою концертною програмою, працівники поліції дякували артистам  гучними оплесками та вручили їм букети  квітів.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю