У приміщенні  Немирiвської райспоживспілки  5 липня перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський, заступник голови районної ради Михайло Мовчан, заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак урочисто привітали усіх присутніх у залі з Міжнародним днем кооператива, який відзначається 6 липня.

Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Урбанський звернувся до усіх працівників зі слова привітань: «Щиро вітаю вас з Міжнародним днем кооперації!
Кооперативний рух, який зародився понад двісті років тому, охоплює сьогодні більше мільйону громадян України, він сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем жителів нашого краю. Завдяки спільному господарюванню та взаємодопомозі широкі верстви населення мають реальну можливість реалізувати підприємницьку ініціативу та поліпшувати свій добробут.
Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнені, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме розвитку багатоукладності національної економіки, її сталому зростанню та підвищенню добробуту жителів Немирівщини. Бажаю вам міцного здоров‘я, щастя, радості та сімейного благополуччя!».

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників Немирівської райспоживспілки:

ВАСИЛЕВСЬКУ

Світлану Пилипівну

працівника цеху напівфабрикатів магазину «Малина-маркет №3  споживчого товариства «Малина»

ГОРОВЕНКА

Олександра Миколайовича

голову споживчого товариства «Кудлаї»

ЖЕРДІЦЬКУ

Олену Василівну

працівника торгового залу магазину «Малина-маркет №2  споживчого товариства «Малина»

ЗОЗУЛЮ

Ольгу Дмитрівну