З метою розвитку і популяризації спортивного дозвілля серед учасників антитерористичної операції, а також членів їх сімей, що сприяє їх психологічному розвантаженню в рамках виконання заходів Обласної комплексної цільової соціальної програми підтримки учасників антитерористичної операції/операції  об’єднаних сил,

членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції/операції  об’єднаних сил  на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням 36 сесії обласної Ради 7 скликання від 04.12.2018 року № 705 Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації протягом літніх канікул проводиться захід «Пікнік на природі» для дітей учасників антитерористичної операції.

Сорок дітей Немирівського району приймали участь в даному заході 14.06.2019 року та 05.07.2019 року.  Діти мали можливість отримати масу задоволення від прогулянки на катері по річці Південний Буг, позайматися альпінізмом під керівництвом професійних тренерів, позмагатися в настільному хокею, дартсу, спробувати походити на гімнастичних ходулях, позайматися гімнастичними вправами з допомогою гімнастичних снарядів.

Між командами дітей проходив чемпіонат з футболу. Діти мали можливість спробувати веслувати на надувних катамаранах під керівництвом інструкторів.

Кожен учасник заходу був нагороджений почесною грамотою та подарунком на згадку.

Організатори заходу частували дітей смачним обідом на природі, який приготували  власноруч на вогнищі.

Очі наших дітей світилися радістю, задором, захватом від отриманих вражень  під час участі в «Пікніку на природі» .

З масою вражень та задоволень, трохи потомлені діти повернулися до своїх домівок.

Хочеться виразити велику подяку за організацію такого прекрасного та змістовного заходу для дітей учасників антитерористичної операції Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, районній державній адміністрації, відділу освіти за допомогу в доставці дітей до м.Вінниці для участі у заході.

Управління соціального захисту населення районної