ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ
21 липня 2019 року

Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 18

Вінницька область

ПОСТАНОВА

м.Іллінці

"05" липня 2019 року          "20" год. "00" хв.                  № 17

Про утворення дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу № 18

Розглянувши подання політичних партій, депутатські фракції яких зареєстровані в Апараті Верховної Ради України поточного скликання: ПАРТІЇ "Європейська Солідарність", політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК", ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА", щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу №18, кандидатури від яких до складу зазначених комісій включаються обов’язково, а також подання політичних партій - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у народні депутати України від яких було зареєстровано у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, подання кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, кандидатури від яких до складу дільничних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного окружною виборчою комісією з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №18 4 липня 2019 року, враховуючи, що інші кандидатури до складу вищезгаданих дільничних виборчих комісій є відхиленими, відповідно до частин першої-четвертої статті 26, частин першої-одинадцятої, п’ятнадцятої статті 28, пункту 5 частини другої статті 31, частини п’ятої статті 35, частини третьої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», окружна виборча комісія постановляє:1. Утворити дільничні виборчі комісії з виборів народних депутатів України звичайних та спеціальних виборчих дільниць одномандатного виборчого округу №18 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року згідно з додатком 1.2. Надати цю постанову з додатком 1 Іллінецькій, Липовецькій, Оратівській, Немирівській, Погребищенській районним державним адміністраціям для оприлюднення на офіційних веб-сайтах відповідних адміністрацій.3. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів в окружній виборчій комісії з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року одномандатного виборчого округу №18 та надати Центральній виборчій комісії.

окружної виборчої комісії   ________________       __Беднарчук С.М.__

(підпис)                                              (прізвище, ініціали)

Секретар

окружної виборчої комісії   ________________       ___Соболь І.О._____